Allianz Sigorta A.Ş.
Allianz
 

Anlaşmalı Kurumlarımız

 • Sağlık Kurumları

  Sağlık Kurumları

  Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanısıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemleri için, Allianz'ın anlaşmalı olduğu seçkin sağlık kurumlarına başvurmanız yeterlidir.

 • Oto Servisleri

  Oto Servisleri

  Araçlarınızda meydana gelebilecek ve Allianz Kasko veya Trafik Sigortası teminatımız altında olan araçlarınızda meydana gelen hasarlarınızın en kısa sürede tazmini için Allianz Anlaşmalı Servisler Programı dahilinde faaliyet gösteren onarım servislerinden birine başvurmanız yeterlidir.

 • Oto Cam Servisleri

  Oto Cam Servisleri

  Allianz Kasko teminatımız altındaki cam hasarlarınızın en kısa sürede tamiri veya değişimi için konusunda uzman Allianz Anlaşmalı Cam Servisleri Programı dahilinde faaliyet gösteren cam servislerinden birine başvurmanız yeterlidir.

 • Mini Onarım Hizmet Noktaları

  Mini Onarım Hizmet Noktaları

  Küçük hasarlar büyük sıkıntılar doğurur. Allianz Mini Onarım Hizmeti ile aracınızdaki küçük hasarlar, Auto King Servis Merkezleri'nde ücretsiz olarak tamir ediliyor. Böylece aracınızın başına gelebilecek küçük hasarlar, büyük sıkıntılar doğurmadan en iyi işçilikle, en hızlı şekilde gideriliyor

 • Markalı Kasko Servisleri

  Markalı Kasko Servisleri

  Araçlarınızda meydana gelebilecek ve Markalı Kasko Poliçeniz teminatı altındaki hasarlarınızın en kısa sürede ve eksiksiz tazmini için ilgili markanın Allianz Anlaşmalı Servisleri dahilinde faaliyet gösteren onarım servislerinden birine başvurabilirsiniz.

© Copyright  2013 - Tüm hakları Allianz A.Ş.'ye aittir. Yasal Uyarı