Allianz'dan Büyüyen Çocuk Kampanyası

23 Nisan'da Çocuğunuza Geleceğini Hediye Edin

Allianz, çocuk bayramında çocuğuna güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenlere Büyüyen Çocuk Sigortası'nı sunuyor. Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor.

Üstelik Allianz 1-30 Nisan tarihleri arasında çocuklarını birikimleriyle beraber büyütmek isteyenlere özel bir kampanya da düzenliyor. Kampanya dahilinde Büyüyen Çocuk Poliçeleri'nin 250 TL'ye kadar olan 2. taksit tutarını Allianz üstleniyor.

Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası, 23 Nisan'da ebeveynlerin çocuklarına verebileceği en güzel armağanlardan biri olarak, çocuklara güvence sağlayan bir sistemdir. Belirlenen dönemler içerisinde çocuklar için ödenen primler, seçilen süre kadar birikiyor ve her yıl elde edilen kâr paylarıyla artarak yatırıma dönüşüyor. Sigorta süresinin sonunda elde edilen birikim, çocuğa toplu olarak ödenebiliyor veya isteğe göre 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan maaş bağlanabiliyor. 
Avantajlı Büyüyen Çocuk Kampanyası'ndan Yararlanın 
Allianz; çocuklarını bir an önce güvence altına almak isteyen ebeveynlere bu konuda destek olabilmek için, 1-30 Nisan tarihlerinde özel bir kampanya düzenliyor. Büyüyen Çocuk Poliçeleri'nin 250 TL'ye kadar olan 2. taksit tutarı Allianz tarafından karşılanıyor. Aylık ödeme seçeneğinde geçerli olan kampanya, poliçenin ilk taksidinin yatırılmasını takiben 250 TL'ye kadar olan tutarın Allianz tarafından karşılanmasını içeriyor. 


Parlak Bir Gelecek İçin ilk Adım 
Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası'nda primler, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık taksitler halinde ödenebiliyor. Teminat tutarı, ödenecek primler ve sigorta süresi ile bizzat sigorta ettiren tarafından belirlenebiliyor. Sigorta süresi uzadıkça yatırılan primler artacağından çocukların gelecekte sahip olacağı birikim de çoğalıyor. 
Büyüyen Çocuk Sigortası, sigorta ettirenin vefatı durumunda da sigortalı çocuğu güvence altına alıyor. Vefatı takip eden aydan itibaren sigorta süresinin bitimine kadar, sigortalı çocuğa her yıl artan destek aylığı maaşı bağlanıyor. Sigorta süresinin sonunda çocuk yine, tüm primleri ödenmiş şekilde toplu para veya isterse 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan maaş almaya hak kazanıyor. 
İstenirse bakımı üstlenilen bir çocuk için de Büyüyen Çocuk Sigortası yaptırılabiliyor.  


Büyüyen Çocuk Sigortası İle Çocuğunuz Neler Yapabilir? 
• Üniversite masraflarını kendi maaşı ile karşılayabilir 
• Yurt dışında eğitim olanaklarından faydalanabilir 
• Üniversite hediyesi olarak söz verdiğiniz ilk arabasını kendisi alabilir 
• Arkadaşlarıyla eve kendi parası ile çıkabilir 
• İstediği bir kursa katılabilir 
• İlk işinin sermayesi yapabilir 
• Arkadaşlarıyla dünya turuna çıkabilir