Allianz'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya

   Bu yıl sevdiğinize Allianz ile geleceğini hediye edin...

Allianz, Sevgililer Günü'ne özel olarak 4 - 15 Şubat tarihlerinde düzenlediği 
BES EKSTRA kampanyası ile sevdiklerinize yarınlarını armağan etmenizi sağlıyor. Bu kampanya ile Allianz Bireysel Emeklilik Sistemi'ne dahil olan katılımcılara 50 TL'lik katkı payı da hediye ediliyor.


Sevgililer Günü'nde sevdiklerinin geleceğini güvence altına almak ve birikimlerini en kârlı şekilde değerlendirmek isteyenler için gerçekleştirilen kampanyada, 150 TL üzerinde aylık katkı payı ile sisteme dahil olan katılımcılara 50 TL'lik katkı payı hediye ediliyor. Allianz BES EKSTRA Kampanyası 4-15 Şubat 2010 tarihlerinde gerçekleşecek.

Sevdiklerinin emeklilik dönemi için kurduğu hayallerin gerçekleşmesine katkıda bulunmak isteyen herkes kampanya hakkında, www.allianzemeklilik.com.tr adresinden doldurulan formla ya da 444 45 46 Allianz Çözüm Hattı aracılığı ile detaylı bilgi alabiliyor.  

Bireysel Emeklilik Sistemi, katılımcılarına aktif çalışma dönemlerinde gelirlerinin belli bir oranını bireysel emeklilik hesabına yatırarak, para biriktirmeyi ve birikimlerini en uygun şekilde yatırım fonlarında değerlendirmeyi sağlıyor. Üstelik sisteme dahil olan katılımcılar, vergi avantajı sayesinde ödemiş oldukları katkı payının % 35'ine kadar olan tutarı geri kazanmış oluyor. İstenilen anda "BES" ödemelerine ara verilebiliyor, aylık katkı paylarını arttırarak daha fazla birikim sağlayabiliyor.