İletişim

Bize Ulaşın

Allianz Müşteri Hizmetleri - 0850 399 99 99

  • İletişim
  • Acentelerimiz

Allianz Gençler Münih Futbol Kampı

Allianz - Allianz Gençler Münih Futbol Kampı

Geçen seneler içerisinde Allianz Türkiye adına ülkemizden de toplam 14 gencimizin katıldığı, bu yıl altıncısı düzenlenen "Allianz Gençler Münih Futbol Kampı"na katılmak için Allianz Türkiye'nin Facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, futbol yeteneğini gösteren bir video paylaşmak yeterli.

Facebook sayfamızdan uygulamaya izin veren 14-16 yaşları arasındaki gençler, 6 hafta boyunca sürecek yarışmamıza katılma şansını yakalayacaklar. İki aşamalı olan bu yarışmanın tüm etaplarını tamamlayan ve Metin Tekin, Okay Karacan gibi isimlerin olduğu jüri elemesinden geçen 2 genç, Münih'te 2017 Allianz Gençler Münih Futbol Kampı'na katılma hakkı kazanacak.

Allianz'ın faaliyet gösterdiği ülkelerin katılımı ile gerçekleşecek 6. Allianz Gençler Münih Futbol Kampı'nın katılımcıları, bu futbol kampı ile hayatlarında sadece bir kez tecrübe etme şansına sahip olabilecekleri, 6 günlük fantastik bir futbol macerasını yaşayacaklar. Katılımcılar, FC Bayern Münih'in antrenman sahasında ve FC Bayern Münih gençler takımının resmi antrenörleri ile birlikte yapılacak futbol eğitimini alma, takımın yıldız oyuncuları ile tanışma, Allianz Arena'da maç seyretme, stadyum arkasını ziyaret etme ve Münih şehrini gezme fırsatlarını yakalayacaklar.

Bu kampanyamıza 2001, 2002 ve 2003 doğumlu tüm gençler katılabilecektir.

Detaylı bilgi için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Allianz Gençler Münih Futbol Kampı Facebook Uygulaması'nın tüm Katılım ve Kullanım Koşulları detaylı olarak http://bit.ly/AllianzGençlerFutbolKampı adresinde yer almaktadır.

YARIŞMA ETAPLARIMIZ

  1. Kendini Tanıt: Facebook sayfamızda bulunan uygulamanın ilk adımında; yarışmacı, kişisel iletişim bilgilerini dolduracağı bir form ile karşılaşacaktır. Bilgilerini doğru olarak vermeyen yarışmacıların başvuruları geçersiz olacaktır.
  2. Velini Haberdar Et: Yarışmamız 14-16 yaşlarındaki gençleri kapsadığından, yarışmacının velisinin iznini aldıktan sonra, bu alana velisinin iletişim bilgilerini kaydetmesi gerekmektedir.
  3. Futbol Yeteneğini Göster: Yarışmaya futbol yeteneğini gösterecek bir video ile başvurulmaktadır. Bu bir şut, yerini bulan bir orta ya da top sektirirken çekilmiş bir görüntü olabilir.
  4. Özgeçmiş sayfasını doldur: Katılımcıyı daha iyi tanıyabilmemiz için kendisi hakkında bilgiler paylaşması gerekmektedir. Ayrıca kişi, yakın zamanda çekilen fotoğrafını da eklemelidir.
  5. Arkadaşlarını Haberdar Et: Katılımcı, uygulamamızı arkadaşlarıyla paylaşarak puan toplayabilir, iki haftada bir en çok puanı toplayan ilk 5 kişiden biri olursa Allianz’dan spor çantası kazanabilir.

ÖDÜLLER

Haftalık Kazananlar

Her iki haftada bir, en çok paylaşımı yaparak en fazla puanı alan 5 kişi Allianz'dan spor çanta kazanacaktır. İlgili ara ödüllerden kazanan bir kullanıcı, takip eden haftalarda en çok paylaşımı yapsa bile ikinci bir kez ödüle hak kazanamayacaktır. Ancak büyük ödüle katılma hakkı devam edecektir.

Finalistler

Jüri tarafından videoları, fotoğrafları ve yazıları değerlendirilerek seçilecek 2 genç, Allianz Gençler Münih Futbol Kampı'na katılmaya hak kazanacaktır.

Allianz'ın ev sahipliği yaptığı, 6. Allianz Gençler Münih Futbol Kampı için dünyanın her yerinden çocuklar Münih, Almanya'ya davet edileceklerdir. Gençler, FC Bayern Münih ile profesyonel futbolun büyüleyici dünyasını tercübe edecek ve heyecan verici bir futbol kampının parçası olacaklardır.

Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için lütfen tıklayınız.


* Allianz, katılım koşullarının tamamında veya ödüllerde önceden herhangi bir uyarı olmaksızın her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.