İletişim

Bize Ulaşın

Allianz Müşteri Hizmetleri - 0850 399 99 99

  • İletişim
  • Acentelerimiz

FC Bayern Münih

Allianz - FC Bayern Münih

Allianz, 168.000'i aşkın üyesiyle bugün dünyanın en büyük spor kulüplerinden biri olan FC Bayern Munich'in sponsorlarından biridir. FC Bayern bir futbol kulübü olarak sayısız sportif başarısının yanı sıra profesyonel yönetimiyle de tanınır.

FC Bayern Munich ile 2000 yılından beri işbirliği yapan Allianz, bu ilişkiyi 2005 yılında Allianz Arena'nın tamamlanmasıyla daha da pekiştirdi. İki ortak birbirini uluslararası faaliyetler açısından da tamamlamaktadır: FC Bayern uluslararası başarılarıyla Avrupa'nın en iyi 10 futbol kulübü arasında gösterilen ve Avrupa dışında da tanınan bir futbol kulübü; Allianz ise sigorta ve varlık yönetimi alanlarında dünyanın lider sigorta ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir.

Allianz ve FC Bayern arasındaki uzun soluklu işbirliği ile Endonezya'da Allianz Kupası, Allianz Arena'da Çin Olimpiyat Takımı'na karşı maç ve Allianz Arena'da çekilen Frank Ribery ve Luca Toni'li reklam spotu gibi birçok farklı projeye imza atıldı.

Allianz Gençler Futbol Kampı

Ayrıca, Allianz SE, ilki 2009 yılında gerçekleştirilen ve farklı ülkelerden yetenekli genç oyuncuların katıldığı  "Allianz Gençler Münih Futbol Kampı"nı kurdu. Bu kampta, 14 -16 yaş arası erkekler ve kızlar Münih'te unutulmaz 6 gün geçirerek, FC Bayern genç takım koçlarından antrenman taktikleri öğreniyor ve Bavyera yaşam tarzına ilişkin kültürel bilgiler ediniyorlar.

İlgili Linkler